Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: About
es: Acerca de

en: Contact form
es: Formulario de contacto

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
es: @sender-name (@sender-url) le ha enviado un mensaje utilizando el formulario de contacto en @form-url.

en: Hello @recipient-name,
es: Hola @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
es: @sender-name (@sender-url) te ha enviado un mensaje a través del formulario de contacto en @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
es: Si no desea recibir estos emails, puede cambiar sus opciones en @recipient-edit-url.
