Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: About
ro: Despre

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
ro: @sender-name (@sender-url) a trimis un mesaj folosind formularul de contact la @form-url.

en: Hello @recipient-name,
ro: Bună @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
ro: @sender-name (@sender-url) v-a trimis un mesaj folosind formularul de contact de pe site-ul @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
ro: Dacă nu doriți să primiți astfel de email-uri, vă puteți schimba setările accesând @recipient-edit-url.
