Micro Contact (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: About
tr: Hakkında

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
tr: @sender-name (@sender-url), @form-url adresindeki iletişim formunu kullanarak bir ileti gönderdi.

en: Hello @recipient-name,
tr: Merhaba @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
tr: @sender-name (@sender-url), @site-name sitesindeki iletişim formunuz aracılığıyla size bir ileti gönderdi.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
tr: Bu tür e-postaları almak istemiyorsanız, @recipient-edit-url adresinden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.
