Micro menu (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Add
eo: Aldonu

en: Menu
eo: Menuo

en: Menus
eo: Menuoj

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Edit menu link
eo: Redaktu menuan ligilon
