Micro menu (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Add
hr: Dodaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menus
hr: Izbornici

en: About
hr: Opis

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Edit menu link
hr: Uredi izborničku poveznicu

en: Delete menu link
hr: Ukloni izborničku poveznicu
