Micro menu (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Add
jv: Tambah

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu

en: Delete menu link
jv: Mbusak pranala menu
