Micro menu (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Add
km: បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Delete menu link
km: លុប​តំណ​ម៉ឺនុយ
