Micro Menu (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Add
tr: Ekle

en: Menu
tr: Menü

en: Menus
tr: Menüler

en: About
tr: Hakkında

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Edit menu link
tr: Menü bağlantısını düzenle

en: Delete menu link
tr: Menü bağlantısını sil

en: Add menu link
tr: Menü bağlantısı ekle

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
tr: Henüz menü bağlantısı yok.<a href=":url">Bağlantı ekle</a>.
