Micro menu (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Add
cs: Přidat

en: Menus
cs: Menu

en: About
cs: Popis

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Delete menu link
cs: Smazat položku menu

en: Add menu link
cs: Přidat odkaz menu
