Micro Menu (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Add
lv: Pievienot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: About
lv: Par

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Delete menu link
lv: Dzēst izvēlnes saiti

en: Add menu link
lv: Pievienot izvēlnes saiti

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lv: Vēl nav nevienas izvēlnes saites. <a href=":url">Pievienot saiti</a>.
