Micro menu (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Menus
pl: Menu

en: About
pl: O stronie

en: Micro
pl: Mikro

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Delete menu link
pl: Usunięcie odnośnika z menu

en: Add menu link
pl: Dodaj odnośnik menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych odnośników menu. <a href=":url">Dodaj odnośnik</a>.
