Micro menu (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Add
sk: Pridať

en: Menus
sk: Menu

en: About
sk: Informácie o

en: Micro
sk: Mikro

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Delete menu link
sk: Odstrániť odkaz menu
