Micro menu (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Menu
et: Menüü

en: Menus
et: Menüüd

en: About
et: Programmist

en: Add link
et: Lisa link

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Delete menu link
et: Kustuta menüülink

en: Add menu link
et: Lisa menüülink

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel lisatud. <a href=":url"> Lisa link</a>.
