Micro menu (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Menu
hu: Menü

en: Menus
hu: Menük

en: About
hu: Leírás

en: Micro
hu: Mikro

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Delete menu link
hu: Menüpont törlése

en: Add menu link
hu: Menühivatkozás hozzáadása

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
hu: Még nincsenek menühivatkozások.  <a href=":url">Hivatkozás hozzáadása</a>.
