Micro Menu (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Add
id: Tambah

en: Menus
id: Menu

en: About
id: Tentang

en: Add link
id: Tambah tautan

en: Edit menu link
id: Edit tautan menu

en: Delete menu link
id: Hapus tautan menu

en: Add menu link
id: Tambahkan tautan menu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
id: Belum ada tautan menu. <a href=":url">Tambahkan tautan</a>.
