Micro menu (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Add
nl: Toevoegen

en: Menus
nl: Menu's

en: About
nl: Over

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: Add menu link
nl: Menulink toevoegen

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen menulinks. <a href=":url">Link toevoegen</a>.
