Micro Menu (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Menu
sv: Meny

en: Menus
sv: Menyer

en: About
sv: Om

en: Micro
sv: Mikro

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk

en: Delete menu link
sv: Radera menylänk

en: Add menu link
sv: Lägg till menylänk
