Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Delete menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་སུབ་པ
