Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Add
ca: Afegeix

en: Menu
ca: Menú

en: Menus
ca: Menús

en: About
ca: Detalls

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Delete menu link
ca: Suprimeix l'enllaç de menú

en: Add menu link
ca: Afegeix un enllaç de menú

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ca: Encara no hi ha enllaços de menú. <a href=":url">Afegeix-ne un</a>.
