Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Add
da: Tilføj

en: Menus
da: Menuer

en: About
da: Om

en: Add link
da: Tilføj link

en: Edit menu link
da: Redigér menu-link

en: Delete menu link
da: Slet menu-link

en: Add menu link
da: Tilføj menulink

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
da: Der er endnu ingen menu-links. <a href=":url">Tilføj link</a>.
