Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Add
eu: Gehitu

en: Menu
eu: Menua

en: Menus
eu: Menuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu

en: Delete menu link
eu: Ezabatu esteka menuan

en: Add menu link
eu: Gehitu esteka menuan
