Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Add
fi: Lisää

en: Menu
fi: Valikko

en: Menus
fi: Valikot

en: About
fi: Tietoja

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä

en: Delete menu link
fi: Poista valikkolinkki

en: Add menu link
fi: Lisää valikkolinkki
