Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Menu
gl: Menú

en: Menus
gl: Menús

en: About
gl: Información

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Delete menu link
gl: Eliminar enlace de menú
