Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը

en: Delete menu link
hy: Ջնջել ընտրացանկի հղումը
