Micro Menu (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Add
th: เพิ่ม

en: Menu
th: เมนู

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์
