Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Add
lt: Pridėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Menus
lt: Meniu

en: About
lt: Apie

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Delete menu link
lt: Pašalinti meniu nuorodą

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lt: Šis meniu dar neturi meniu saitų. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.
