Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Add
ps: زیاتول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
