Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Menu
el: Μενού

en: Menus
el: Μενού

en: About
el: Περί

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Edit menu link
el: Επεξεργασία στοιχείου μενού

en: Delete menu link
el: Διαγραφή στοιχείου μενού

en: Add menu link
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href=":url">Προσθήκη στοιχείου</a>.
