Micro Menu (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Add
fa: افزودن

en: Menu
fa: منو

en: Menus
fa: منوها

en: About
fa: درباره

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Edit menu link
fa: ویرایش پیوند منو

en: Delete menu link
fa: حذف پیوند منو
