Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: Site settings
bg: Настройки
