Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Site name
da: Sitets navn

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Translation
da: Oversættelse

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Site settings
da: Sidens indstillinger

en: Has new content
da: Har nyt indhold

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
