Micro Node (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Translation
hy: Թարգմանություն
