Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
