Micro node (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site
pl: Witryna

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Micro
pl: Mikro

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Has new content
pl: Zawiera nową treść

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Site content
pl: Zawartość strony

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
