Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
