Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: Translation
bs: Prevod
