Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Translation
fi: Käännös

en: About
fi: Tietoja

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset

en: Has new content
fi: On uutta sisältöä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
