Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Translation
is: Þýðing

en: About
is: Um

en: Site settings
is: Stillingar vefs

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
