Micro node (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
