Micro Node (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Action
sr: Акција

en: Name
sr: Име

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Translation
sr: Превод
