Micro Node (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation
az: Tərcümə

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Has new content
az: Yeni məzmun var

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
