Micro Node (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation
be: Пераклад

en: About
be: Аб

en: Has new content
be: Мае новы змест

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
