Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে
