Micro node (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation
et: Tõlge

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
