Micro Node (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site
hi: साइट

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Translation
hi: अनुवाद

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
