Micro Node (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
