Micro node (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
