Micro node (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
