Micro node (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
