Micro node (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sites
uk: Сайти

en: Translation
uk: Переклад

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Micro
uk: Мікро

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Site content
uk: Вміст сайту

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
